BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Gegužė, 2011

Lietuvių alternatyvioji kultūra tarp Viliaus Orvido ir Jurgio Mačiūno

2011-05-10

Data: gegužės 14 d., šeštadienis

Laikas: 18 val.

Vieta: Vilniaus memorialinių muziejų direkcijos V. Mykolaičio-Putino memorialiniame butas-muziejus (Tauro g. 10-3)

Kaina: geri renginiai visada turi būti nemokami!

Gegužės 14 d., šeštadienį, Vinco Mykolaičio-Putino memorialinis butas-muziejus įsijungs į tarptautinės akcijos „Europos muziejų naktis 2011″ sūkurį ir pakvies apsilankyti muziejuje vakare. Lankytojams muziejus duris atvers 18 val., siūlydamas pasižiūrėti Antano Maciulevičiaus režisuotą filmą „Akmenorius”, pasakojantį apie liaudies menininko gyvenimą. Po kino juostos peržiūros, pakviesime padiskutuoti tema „Lietuvių alternatyvioji kultūra tarp Viliaus Orvido ir Jurgio Mačiūno”. Diskusijoje dalyvaus filmo režisierius, scenarijaus autorius Krescentius Stoškus, profesorius Giedrius Kazimierėnas, dailininkas Kęstutis Ramonas, filosofas Andrius Konickis ir kt.

Renginio plakatas

Renginio plakatas

Rodyk draugams

“Renesanso” klubo seminaras

2011-05-04

Gegužės 7 dieną - pirmąjį mėnesio šeštadienį, nuo 10 val. muziejuje laukiame visų filosofijos ir etikos klubo “Renesansas” senbuvių ir naujokų. Temos, kuri bus pristatyta diskusijai, kol kas neatskleisim, bet pažadam, kad bus linksma, įdomu ir nekasdieniška :)

Jei norite įsilieti į klubo veiklą, dalyvauti rengiamuose seminaruose ir norite sužinoti daugiau, skambinkite telefonu (8-5) 262 4480 arba rašykite info.putino@vilniausmuziejai.lt.

"Renesanso" klubo seminaro akimirka. Tema - Arabija

"Renesanso" klubo seminaro akimirka. Tema - Arabija

Rodyk draugams