BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: ‘"Renesanso" klubas’ kategorija

“Renesansas”!

2012-10-03

Ką veiksite šio šeštadienio rytą? Svarstome, kad važiuoti į sodus, keliauti prie ežerų ar jūrų darosi per šalta ir kiek per daug kritulių kartais iškrenta. Na, nebent tik į šiltesnius kraštus galima traukti. Tad mes turime pasiūlymą tiems, kurie nusprendė kol kas likti Vilniuje pasidžiaugti rudenėjančia gamta ir tais krituliais - spalio 6 d. nuo 10 val. V. Mykolaičio-Putino memorialiniame bute-muziejuje renkasi etikos ir filosofijos klubo “Renesansas” nariai. Temos, kuri būtų pristatyta diskusijai, niekas nepasiūlė (turbūt dar vis nepamirštame atostogų:), todėl šįsyk pasidalysime idėjomis, kaip įsivaizduojame klubo veiklą ir ką galėtume per šiuos metus nuveikti.

Taigi kviečiame visus klubo senbuvius ir visus tuos, kurie visąlaik norėjo prie mūsų prisijungti, bet niekaip neišdrįsdavo ateiti:) ruduo - pats geriausias metas ką nors pradėti (beveik naujieji metai). sužinoti daugiau visada galite mums paskambinę telefonu (8-5) 262 4480 arba parašę laiškelį adresu info.putino@vilniausmuziejai.lt. Laukiame jūsų!

Rodyk draugams

“Renesanso” klubo seminaras

2011-05-04

Gegužės 7 dieną - pirmąjį mėnesio šeštadienį, nuo 10 val. muziejuje laukiame visų filosofijos ir etikos klubo “Renesansas” senbuvių ir naujokų. Temos, kuri bus pristatyta diskusijai, kol kas neatskleisim, bet pažadam, kad bus linksma, įdomu ir nekasdieniška :)

Jei norite įsilieti į klubo veiklą, dalyvauti rengiamuose seminaruose ir norite sužinoti daugiau, skambinkite telefonu (8-5) 262 4480 arba rašykite info.putino@vilniausmuziejai.lt.

"Renesanso" klubo seminaro akimirka. Tema - Arabija

"Renesanso" klubo seminaro akimirka. Tema - Arabija

Rodyk draugams

Klubo “Renesansas” seminaras

2011-01-05

Kaip ir kiekvieną pirmą mėnesio šeštadienį, Vinco Mykolaičio-Putino memorialinio buto-muziejaus darbuotojos sausio 8 d. nuo 10 val. laukia “Renesanso” klubo senbuvių ir naujokų, norinčių prisijungti prie klubo veiklos, diskutuoti ir svarstyti. Pirmąjį “Renesanso” klubo seminarą naujaisiais metais pradėsime labai įdomiu pranešimu - Zita Jackūnienė pristato pranešimą ir diskusijos temą “Kino edukacija mokymo procese”.

Labai laukiame apsilankant ir prasmingai leidžiant laiką.

Rodyk draugams