BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vakaras, skirtas Justinui Marcinkevičiui atminti

Lapkričio 7 d., ketvirtadienį, 18 val. V. Mykolaičio-Putino memorialiniame bute-muziejuje (Tauro g. 10-3, Vilnius) įvyks kultūros vakaras, skirtas poetui, dramaturgui, vertėjui Justinui Marcinkevičiui atminti.
Tęsdami renginių, skirtų paminėti V. Mykolaičio-Putino studentus, ciklą, kviečiame atvykti į muziejų ir kartu prisiminti vieną žymiausių kūrėjų, buvusių profesoriaus V. Mykolaičio-Putino studentų, tęsusių pradėtus darbus ir padėjusių užbaigti V. Mykolaičio-Putino pradėtą Adomo Mickevičiaus poemos „Ponas Tadas” vertimą į lietuvių kalbą. Vakarą ves, poeto gyvenimo ir kūrybos apžvalgą pristatys Marius Mikalajūnas, renginyje dalyvaus bei prisiminimais dalysis J. Marcinkevičiaus žmona Genovaitė Marcinkevičienė.

Kviesime susirinkusiuosius, turinčius prisiminimų ar pastebėjimų, susijusių su poeto kūryba ir asmenybe, jais dalytis, o mokytojams lituanistams turime parengę staigmeną - pagal surinktą medžiagą mokytojas metodininkas Marius Mikalajūnas parengė elektroninę pateiktį, skirtą mokykloms. Taigi turėsite progą susitikti su autoriumi ir po renginio susitarti kaip gauti šią medžiagą bei ja naudotis pamokose.


Renginys nemokamas
. Kviečiame apsilankyti! Daugiau informacijos tel. (8-5) 262 4480 arba el. paštu info.putino@vilniausmuziejai.lt, putinomuziejus@gmail.com.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą